Kom ook naar de Atlas Werkconferentie 2023!
Het Atlas-team organiseert op donderdag 14 september de jaarlijks terugkerende Atlas Werkconferentie. Met als thema De Compacte stad – de toekomst van ruimtelijke ordening.
Het Atlas-team organiseert op donderdag 14 september de jaarlijks terugkerende Atlas Werkconferentie. Met als thema De Compacte stad – de toekomst van ruimtelijke ordening.
Een groep studenten van Avans Hogeschool onderzoekt in samenwerking met de provincie Noord-Brabant en Atlas Natuurlijk Kapitaal de veranderingen in de vegetatie van de Loonse en Drunense duinen.
Met het slim koppelen van modellen kunnen het RIVM en het Tygron Design Geodesign Platform de optimale klimaatbestendige inrichting van een wijk in Amersfoort uitrekenen.
Door de groeiende woningnood staat het groen in steden onder druk. Maar steden hebben dat groen steeds harder nodig vanwege toekomstige klimaatveranderingen.
In a cooperation of three parties, The Provence of North Brabant, Natuurmonumenten and Atlas Natural Capital, we, students from Avans university, were asked to investigate an
Een internationale groep van 140 biologen inventariseerde voor het eerst de wereldwijde verspreiding van regenwormen.